ZAJĘCIA W GALERII EL

Dodano dnia: 16.12.2013

2 października dzieci ze świetlicy dziennej i popołudniowej wybrały się do Galerii El aby porozmawiać o uczuciach. Podczas zajęć dzieci nazywały i rozpoznawały uczucia na podstawie wybranych dzieł malarskich i rzeźbiarskich, układały drzewo sytuacyjne, tworzyły własne historie, w których odzwierciedlały uczucia im towarzyszące, wsłuchiwały się w znane utwory muzyczne i opisywały swoje emocje. W trakcie zajęć, współpracując w grupie dzieci miały możliwość kształtowania umiejętności interpersonalnych oraz swobodnego wypowiadania swoich opinii na dany temat. Na zakończenie dzieci wykonały wspólne zdjęcie pod tytułem „Radość”.

ZAJĘCIA W GALERII EL