Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA W GALERII EL

Dodano dnia: 16.12.2013

2 października dzieci ze świetlicy dziennej i popołudniowej wybrały się do Galerii El aby porozmawiać o uczuciach. Podczas zajęć dzieci nazywały i rozpoznawały uczucia na podstawie wybranych dzieł malarskich i rzeźbiarskich, układały drzewo sytuacyjne, tworzyły własne historie, w których odzwierciedlały uczucia im towarzyszące, wsłuchiwały się w znane utwory muzyczne i opisywały swoje emocje. W trakcie zajęć, współpracując w grupie dzieci miały możliwość kształtowania umiejętności interpersonalnych oraz swobodnego wypowiadania swoich opinii na dany temat. Na zakończenie dzieci wykonały wspólne zdjęcie pod tytułem „Radość”.Autor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA W GALERII EL

Licznik odwiedzin
1 9 1 5 2 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.