DZIEŃ DZIECKA NA ŚWIETLICY POPŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 09.06.2014

Z okazji Dnia Dziecka 4 czerwca 2014 r. dzieci ze świetlicy popołudniowej udały się do galerii El, gdzie w sposób czynny spędzały czas na interaktywnym placu zabaw. Za pośrednictwem pani przewodnik dzieci poznały różnorodne zabawy działające na wszystkie zmysły. Zabawy w których brały udział to : Czarodziej, Malowanie światłem, RGB, Platforma interaktywna, Pies. Dodatkowo obejrzeliśmy animowane filmy krótkometrażowe z lat 70 i 80. Kolejną atrakcją było wyjście do kina Światowid na film „ Czarnoksiężnik z Oz – powrót Dorotki”. Wspólne spędzanie czasu w Galerii El oraz film okazało się fantastycznym przeżyciem oraz miłym podarunkiem z okazji Dnia Dziecka.

DZIEŃ DZIECKA NA ŚWIETLICY POPŁUDNIOWEJ