Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ DZIECKA NA ŚWIETLICY POPŁUDNIOWEJ

Dodano dnia: 09.06.2014

Z okazji Dnia Dziecka 4 czerwca 2014 r. dzieci ze świetlicy popołudniowej udały się do galerii El, gdzie w sposób czynny spędzały czas na interaktywnym placu zabaw. Za pośrednictwem pani przewodnik dzieci poznały różnorodne zabawy działające na wszystkie zmysły. Zabawy w których brały udział to : Czarodziej, Malowanie światłem, RGB, Platforma interaktywna, Pies. Dodatkowo obejrzeliśmy animowane filmy krótkometrażowe z lat 70 i 80. Kolejną atrakcją było wyjście do kina Światowid na film „ Czarnoksiężnik z Oz – powrót Dorotki”. Wspólne spędzanie czasu w Galerii El oraz film okazało się fantastycznym przeżyciem oraz miłym podarunkiem z okazji Dnia Dziecka.Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ DZIECKA NA ŚWIETLICY POPŁUDNIOWEJ

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.