WYCIECZKA DO TRÓJMIASTA

Dodano dnia: 16.12.2013
9 października uczniowie klas 4c i 5d weryfikowali swoja wiedzę, a także przyswajali nowe wiadomości uczestnicząc w wykonywaniu eksperymentów w Experymentarium w Gdyni.
Dla uczniów szkoły podstawowej stanowiło to dużą atrakcję ponieważ  mogli wszystkiego dotknąć, samodzielnie przeprowadzić doświadczenia, obserwować i wyciągać wnioski.
Na interaktywnych stanowiskach prezentowane były zagadnienia z dziedziny  fizyki, chemii, biologii,  na których dzieci nie tylko doskonale się bawiły, ale też przyswajały konkretną wiedzę, rozwijały swoje zainteresowania.

W Gdańsku natomiast odwiedziliśmy „słodka fabrykę”  - CIUCIU, w której zaprezentowano nam wytwarzanie karmelków metoda ręczną, a końcowym jej produktem obdarzono każdego obserwatora

WYCIECZKA DO TRÓJMIASTA