Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA W BIBLIOTECZNE

Dodano dnia: 16.12.2013

10 października wychowankowie świetlicy popołudniowej wybrali się do Biblioteki przy ul. Brzeskiej. Tam Pani Renata przedstawiała nam bohaterów książki Elżbiety Zubrzyckiej pt. „ Lew. Bajka o dwóch królach”. Zachowanie młodego i starego króla stały się inspiracją do ciekawej rozmowy o tym co w życiu jest najważniejsze. W oparciu o swoje doświadczenia oraz informacje zawarte w książce dzieci ustaliły swoją hierarchię wartości, w której miłość, wzajemny szacunek, przyjaźń, mądrość, uczciwość zajmowały kluczowe miejsce.  Podczas zajęć dzieci stwierdziły, że kierowanie się tymi wartościami wcale nie jest takie proste w życiu codziennym, jednak podejmując pewien wysiłek jest to możliwe. Autor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA W BIBLIOTECE

Licznik odwiedzin
2 0 8 0 9 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.