DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE III D

Dodano dnia: 30.09.2014

Dzień Chłopaka to święto obchodzone w Polsce 30 września. Jest to w pewnym sensie męski, albo raczej chłopięcy odpowiednik Dnia Kobiet. Tego dnia bardzo wesoło było w klasie IIId. Chłopcy od samego rana zmagali się z rożnymi konkurencjami i zdobywali kolejno tytuły: ,,Najmilszy chłopiec", ,,Najszybszy chłopiec", ,,Najlepszy sportowiec", ,,Najweselszy chłopiec", ,, Najsilniejszy chłopiec", ,,Najlepszy tancerz". Musieli również rozpoznać się na portrecie namalowanym przez dziewczynki. To zadanie wcale nie było łatwe, tylko 4 chłopców trafnie odnalazło swój portret. Pod koniec klasowej imprezy dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły upominki.To był dzien pełen wrażeń i emocji.

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE III D

IOD: iod@ecuw.elblag.pl