Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE III D

Dodano dnia: 30.09.2014

Dzień Chłopaka to święto obchodzone w Polsce 30 września. Jest to w pewnym sensie męski, albo raczej chłopięcy odpowiednik Dnia Kobiet. Tego dnia bardzo wesoło było w klasie IIId. Chłopcy od samego rana zmagali się z rożnymi konkurencjami i zdobywali kolejno tytuły: ,,Najmilszy chłopiec", ,,Najszybszy chłopiec", ,,Najlepszy sportowiec", ,,Najweselszy chłopiec", ,, Najsilniejszy chłopiec", ,,Najlepszy tancerz". Musieli również rozpoznać się na portrecie namalowanym przez dziewczynki. To zadanie wcale nie było łatwe, tylko 4 chłopców trafnie odnalazło swój portret. Pod koniec klasowej imprezy dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły upominki.To był dzien pełen wrażeń i emocji.Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ CHŁOPAKA W KLASIE III D

Licznik odwiedzin
2 1 4 0 8 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.