Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

JAK JESIEŃ, TO TYLKO .... W ZAPOROWIE

Dodano dnia: 02.10.2014

Pewnego pięknego, październikowego poranka (czyli 1 października 2014 r.) wyruszyliśmy (my czyli klasy III a i III b) na spotkanie z przyrodą i "niesamowitym" Panem Leśniczym z leśniczówki Zaporowo. Miejscem naszej "randki" był tamtejszy las - miejsce niezwykle urokliwe i tajemnicze. Dlaczego urokliwe? Bo widoki, które podziwialiśmy wędrując ścieżką dydaktyczną zapierały dech w piersiach (jezioro, łabędzie na nim, kolorowe drzewa odbijające swe oblicza w wodzie, okazy przyrody ożywionej i nieożywionej, cuda i dziwy na drzewach i pod nimi). Dlaczego tajemnicze? Bo widzieliśmy - na własne oczy- grobowce sprzed wieków i wysłuchaliśmy historii ich powstania w wersji współczesnej. A Pan Leśniczy? - Mówił do nas naszym językiem (o dziwo) i cuuudownie się go słuchało.  Szkoda, że jutro trzeba będzie wrócić do szkoły.Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO ZAPOROWA 2014

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.