MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS MASTERCHEF

Dodano dnia: 16.10.2014

Dnia 15 października 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się międzyświetlicowy konkurs kulinarny „Masterchef”. Naszą świetlicę reprezentowały dziewczyny z klasy III c: Natalia Krotowska, Maja Kwas i Wiktoria Romaniuk. Celem konkursu było pobudzenie i rozwijanie zainteresowań kulinarnych, popularyzacja „zdrowej kuchni” oraz zachęcenie dzieci do poszukiwania pomysłów i inspiracji kulinarnych. Nasza drużyna z dostępnych produktów przygotowała kolorowe kanapki, jesienne mini koktajle oraz sałatkę „misz-masz” składająca się z owoców, nasion słonecznika, dyni, rodzynek, żurawiny, płatków kukurydzianych i jogurtu naturalnego. Na zakończenie mogliśmy spróbować wszystkie potrawy przygotowane przez dzieci. Dziewczynki otrzymały wyróżnienie.

Gratulujemy!!!

MIĘDZYŚWIETLICOWY MASTERCHEF