Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS MASTERCHEF

Dodano dnia: 16.10.2014

Dnia 15 października 2014 roku w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się międzyświetlicowy konkurs kulinarny „Masterchef”. Naszą świetlicę reprezentowały dziewczyny z klasy III c: Natalia Krotowska, Maja Kwas i Wiktoria Romaniuk. Celem konkursu było pobudzenie i rozwijanie zainteresowań kulinarnych, popularyzacja „zdrowej kuchni” oraz zachęcenie dzieci do poszukiwania pomysłów i inspiracji kulinarnych. Nasza drużyna z dostępnych produktów przygotowała kolorowe kanapki, jesienne mini koktajle oraz sałatkę „misz-masz” składająca się z owoców, nasion słonecznika, dyni, rodzynek, żurawiny, płatków kukurydzianych i jogurtu naturalnego. Na zakończenie mogliśmy spróbować wszystkie potrawy przygotowane przez dzieci. Dziewczynki otrzymały wyróżnienie.

 Gratulujemy!!!


Autor: Izabela Pawełczak

MIĘDZYŚWIETLICOWY MASTERCHEF

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 8 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.