Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA KULINARNE W ŚWIETLICY

Dodano dnia: 16.10.2014

Chcąc zapropagować zdrowie odżywianie, w naszej świetlicy odbyły się kulinarne zajęcia. Dzieci własnoręcznie wykonały mnóstwo fantazyjnie wyglądających kanapek, którymi obdarowały dzieci jak i nauczycieli. Zajęcia sprawiły dużo frajdy a dzieci przekonały się, że własnoręcznie zrobione kanapki są o wiele bardziej smaczne. Również przekonały się o walorach smakowych własnoręcznie wyciskanych soków, które są zdrowsze niż napoje w puszkach.Autor: Izabela Pawełczak

KOLOROWE KANAPKI 2014

Licznik odwiedzin
2 0 5 9 6 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.