Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA PRZYRODNICZA DO GDYNI

Dodano dnia: 07.11.2014

5 listopada klasy Vc i Vd wyjechały na wycieczkę przyrodniczą do Gdyni. Uczniowie uczestniczyli w terenowych zajęciach z zakresu geologii na klifie orłowskim w rezerwacie "Kępa Redłowska". Przy pięknej, słonecznej pogodzie, w jesiennej aurze złotobrązowych liści, niebieskozielonych wód Bałtyku i żółtego piasku, dzieci rozpoznawały skały i skamieniałości, doświadczały efektów pracy lądolodu skandynawskiego sprzed tysięcy lat. Wrażenia poznawcze i estetyczne zostały dopełnione podczas zwiedzania Oceanarium. Przepiękne akwaria z rybami i bezgręgowcami przyciągały wzrok różnorodnością i niesamowitymi barwami. Uczniowie byli zachwyceni pięknem naszego polskiego wybrzeża i zwierząt morskich.

Małgorzata Światkowska


Autor: Anna Radkiewicz

WYCIECZKA PRZYRODNICZA DO GDYNI

Licznik odwiedzin
2 0 8 5 9 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.