Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

GOŚCIE Z PRZEDSZKOLA

Dodano dnia: 21.11.2014

Dnia 21.11.14 gościliśmy w naszej szkole dzieci z Przedszkola Nr 23. Uczniowie klasy IB – opowiadali gościom o swoich zajęciach, szkole – o tym jak spędzają w niej czas. Potem przedszkolaki zwiedzały naszą placówkę. Duże wrażenie wywarły na dzieciach barwne gabinety klas młodszych, a także gabinet historyczny i sala komputerowa. Następnie dzieci wróciły do klasy IB, gdzie wspólnie z pierwszoklasistami uczyły się piosenki „Kasztanowy konik”. Naszym miłym gościom spodobała się szkoła, więc może w przyszłym roku zawitają do niej już jako jej uczniowie. Zapraszamy !
Zajęcia przygotowała i poprowadziła wychowawczyni kl.1B p. A.Flakowska. Wspierała i robiła zdjęcia p. M.Korba- Bronicka.
 Autor: Izabela Pawełczak

GOŚCIE Z PRZEDSZKOLA

Licznik odwiedzin
1 7 2 2 7 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.