GOŚCIE Z PRZEDSZKOLA

Dodano dnia: 21.11.2014

Dnia 21.11.14 gościliśmy w naszej szkole dzieci z Przedszkola Nr 23. Uczniowie klasy IB – opowiadali gościom o swoich zajęciach, szkole – o tym jak spędzają w niej czas. Potem przedszkolaki zwiedzały naszą placówkę. Duże wrażenie wywarły na dzieciach barwne gabinety klas młodszych, a także gabinet historyczny i sala komputerowa. Następnie dzieci wróciły do klasy IB, gdzie wspólnie z pierwszoklasistami uczyły się piosenki „Kasztanowy konik”. Naszym miłym gościom spodobała się szkoła, więc może w przyszłym roku zawitają do niej już jako jej uczniowie. Zapraszamy !
Zajęcia przygotowała i poprowadziła wychowawczyni kl.1B p. A.Flakowska. Wspierała i robiła zdjęcia p. M.Korba- Bronicka.

GOŚCIE Z PRZEDSZKOLA