Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

HISTORIA PASJA EDUKACJA

Dodano dnia: 27.11.2014

Dnia  13 listopada wychowankowie świetlicy popołudniowej uczestniczyli w żywej lekcji historii i patriotyzmu, którą zorganizował dla nas pan  Wojciech Paczkowski. Zajęcia miały miejsce na Sali Tradycji, która mieści się w Klubie Garnizonowym. Ogromną atrakcją była możliwość przymierzenia mundurów przedstawicieli różnych formacji wojskowych z czasów I oraz II wojny światowej. Nie zabrakło również konkursów - na  najszybsze i najbardziej staranne zwinięcie bandaża oraz na układanie taśmy amunicyjnej.  Obejrzeliśmy również wystawę „Droga do niepodległości – pamiętamy”. Wiele podziwu wzbudziły fascynujące eksponaty – broń, dokumenty, pocztówki, zdjęcia – wszystko związane z ludźmi, którzy tworzyli historię Polski. Na zakończenie obejrzeliśmy film dokumentalny o pracy archeologów. Taką lekcję historii na pewno zapamiętamy na długo!Autor: Izabela Pawełczak

HISTORIA PASJA EDUKACJA

Licznik odwiedzin
1 6 8 6 6 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.