TAŃCZYMY ZUMBĘ

Dodano dnia: 30.11.2014

Dnia 26 listopada wychowankowie świetlicy popołudniowej mieli okazję uczestniczyć  w wyjątkowych zajęciach tanecznych przeprowadzonych przez panią instruktor Zumby. Zumba to połączenie tańca i fitnessu.  Zajęcia rozpoczęły się od krótkiej rozgrzewki, która miała być przygotowaniem do wysiłku. Następnie dzieci uczyły się kroków tanecznych i choreografii w różnych rytmach. Poznaliśmy kilka układów tanecznych,  które z pewnością pozytywnie wpłynęły na koordynację ruchową, równowagę i poczucie rytmu muzycznego.  Przy okazji dzieci mogły zaprezentować również swoje umiejętności wokalne łącząc taniec ze śpiewem.Pod koniec zajęć wszyscy  uczestnicy byli bardzo zmęczeni, ale również bardzo szczęśliwi, ponieważ cały czas towarzyszyła im niepowtarzalna atmosfera zabawy.

ĆWICZYMY ZUMBĘ