Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WRÓŻBY KATARZYNKOWO ANDRZEJKOWE W ŚWIETLICY

Dodano dnia: 30.11.2014

27.11.2014 „Kasiu daj znać, co się będzie ze mną dziać”, „Na św.Andrzeja błyska pannom nadzieja” wróżbom i przepowiedniom nie było końca. Dzieci wywróżyły sobie wspaniałe podróże, jaki zawód będą wykonywały w niedalekiej przyszłości, jak będzie miał na imię przyszły wybranek serca. Przepowiednie z imion określały ich charakter a najbardziej ekscytujące okazało się wróżenie z wosku i tu można było podziwiać dziecięcą wyobraźnię. Wszystko jednak potraktowaliśmy z przymrużeniem oka. Za zorganizowanie zajęć odpowiedzialne były Ilona Król i Edyta Sierżęga.Autor: Izabela Pawełczak

ANDRZEJKI NA ŚWIETLICY DZIENNEJ

Licznik odwiedzin
2 0 0 0 5 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.