Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI PRZYRODY!

Dodano dnia: 02.12.2014

Dnia 26 listopada uczniowie z klasy III b w osobach Angeliki Jaroszek, Zuzi Kot i Oskara Kowalskiego wraz z wychowawczynią wzięli udział w konkursie przyrodniczo-ekologicznym organizowanym przez SP Nr 23. Hasło tegorocznej edycji brzmiało "Las miejscem odpoczynku". Podczas konkursu sprawdzana była wiedza, pomysłowość, spryt, umiejętność współpracy w grupie i sprawność fizyczna. W tej ostatniej konkurencji "polegliśmy". Okazało się, że nie umiemy rzucać kasztanami do celu :-), dlatego zajęliśmy dopiero III miejsce (w przyszłym roku musimy nad tym popracować.Autor: Izabela Pawełczak

JESTEŚMY PRZYJACIÓŁMI PRZYRODY

Licznik odwiedzin
2 0 8 6 1 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.