Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ANDRZEJKI W KLASIE III B

Dodano dnia: 02.12.2014

27 listopada w klasie III b urządziliśmy  zabawę andrzejkową. Dowiedzieliśmy się skąd wziął się ten zwyczaj wróżenia i czym są wróżby andrzejkowe obecnie. Mogliśmy oczywiście powróżyć sobie w różny sposób i potańczyć. Na koniec uzupełnić zużytą energię słodkim poczęstunkiem. Uroku temu popołudniowemu spotkaniu nadawały samodzielnie przez nas przygotowane kolorowe lampiony ze słoików. Szkoda tylko, że wszystko trwało tak krótko.Autor: Izabela Pawełczak

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 7 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.