Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO OSTRÓDY

Dodano dnia: 11.12.2014

03.12.2014r.   dzieci ze świetlicy popołudniowej z okazji Mikołajek wyjechały do Ostródy do Aqua Parku. Na wodnych placach zabaw bardzo miło i szybko mijał czas. Młodsze dzieci popróbowały zabaw do wstępnej nauki pływania, chętnie korzystały z kamizelek, rękawków czy kółek. Natomiast starsze dzieci skorzystały z torów na basenie  do pływania czy z rwącej rzeki. Po wyjściu z basenu przeszliśmy do Hotelu PLATINUM  i tam na placu zabaw KIDSAIZ dzieci zjadły kolację i miały ponownie czas na zabawę na kolorowym placu zabaw.Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO OSTRÓDY

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 7 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.