Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

GOŚCIE Z GIMNAZJUM NR 2

Dodano dnia: 17.12.2014

 W grudniowe, chłodne i pochmurne przedpołudnie tj. 16.12.2014 r. odwiedzili nas uczniowie z koła teatralnego z Gimnazjum Nr 2 w Elblągu. Od razu zrobiło się cieplej i weselej. Młodzi aktorzy wystawili znaną wszystkim dużym i małym baśń pt.,,Kopciuszek". Nasi uczniowie z zachwytem  i błyskiem w oku obserwowali grę starszych kolegów (niektórzy z nich opuścili niedawno mury naszej szkoły, tym bardziej wzbudzali duże zainteresowanie naszej publiczności. Kolorowe stroje, oryginalnie dobrana muzyka dopełniły całości ciekawego przedstawienia. Gr atulujemy młodym aktorom oraz ich opiekunowi Pani Grażynie Doleckiej.Autor: Izabela Pawełczak

KOPCIUSZEK

Licznik odwiedzin
1 8 2 1 0 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.