GOŚCIE Z GIMNAZJUM NR 2

Dodano dnia: 17.12.2014

W grudniowe, chłodne i pochmurne przedpołudnie tj. 16.12.2014 r. odwiedzili nas uczniowie z koła teatralnego z Gimnazjum Nr 2 w Elblągu. Od razu zrobiło się cieplej i weselej. Młodzi aktorzy wystawili znaną wszystkim dużym i małym baśń pt.,,Kopciuszek". Nasi uczniowie z zachwytem  i błyskiem w oku obserwowali grę starszych kolegów (niektórzy z nich opuścili niedawno mury naszej szkoły, tym bardziej wzbudzali duże zainteresowanie naszej publiczności. Kolorowe stroje, oryginalnie dobrana muzyka dopełniły całości ciekawego przedstawienia. Gr atulujemy młodym aktorom oraz ich opiekunowi Pani Grażynie Doleckiej.

KOPCIUSZEK