Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KOLĘDY I PASTORAŁKI

Dodano dnia: 19.12.2014

18 grudnia gościliśmy w naszej szkole Agencję Artystyczną ,,MAT'' z Olsztyna z programem muzycznym pt. ,, Czas kolędy".Dzieci poznały obyczaje świąteczne związane ze Świętem Bożego Narodzenia. Dowiedziały się co to jest kolęda, a co to pastorałka? Podczas tej lekcji muzycznej wprowadzono świateczny nastrój poprzez wspólne słuchanie i śpiewanie kolęd. Na zakończenie odbył się konkurs wiedzy o muzyce, który wygrała uczennica kl.I b Zuzanna Kopaczewska.Autor: Izabela Pawełczak

KOLĘDY I PASTORAŁKI

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 0 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.