Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

XXIII FINAŁ WOŚP

Dodano dnia: 12.01.2015

10.01.2015 r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się zabawa karnawałowa,, Magic Show” połączona z XXIII finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zabawie wzięły udział najmłodsi uczniowie klas zerowych, pierwszych, drugich i trzecich. Czekała na nich moc atrakcji: sztuczki Pana Czarodzieja, niespotykane konkursy, wybory Miss i Mistera Balu oraz zabawa taneczna w rytmach znanych przebojów, którą prowadziły dwie postacie bajkowe. Podczas zabawy zorganizowano kiermasz rozmaitości oraz sklepik dla uczniów ze sprzedażą słodyczy i napojów. Świetlica szkolna zmieniła się w kawiarenkę dla rodziców, w której  można było kupić  kawę, herbatę oraz ciasta domowego wypieku. Tu przeprowadzono także licytację rozmaitych przedmiotów. Tegoroczny bal odbył się w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Kolorowe, ciekawe przebrania naszych uczniów, a także ich dobry humor można dostrzec w galerii zdjęć, którą warto obejrzeć.

Po południu bawili się również uczniowie klas IV-VI. Podczas dyskoteki odbył się m.in. pokaz taneczny. Można było zaśpiewać karaoke (co uwielbiamy), pomalować w zabawny sposób twarz i wylosować wróżbę na Nowy Rok. Zorganizowaliśmy również kiermasz rozmaitości. Ciasta w kawiarence były naprawdę pyszne a sklepik z napojami i słodyczami cieszył się dużą popularnością. Wszyscy świetnie się bawili i z chęcią wydawali tego dnia pieniążki!Mamy świadomość, że taka inwestycja na pewno się opłaci.

Oby WOŚP grała nam w sercach już zawsze!!!

W sumie zebraliśmy 4432,30 zł !!!

Ewa Czarnecka i Iwona PiątkowskaAutor: Izabela Pawełczak

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Licznik odwiedzin
1 7 2 2 6 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.