Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WALENTYNKOWE ZABAWY - DZIEŃ OTWARTY

Dodano dnia: 15.02.2015

Dnia 14 lutego 2015 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. Przybyłych tego dnia gości witali w progu szkoły uczniowie klasy szóstej, a także wychowawcy klas III. Cała uroczystość odbywała się w konwencji Walentynek. Dzieci otrzymały czerwone serduszka. Program obfitował w wiele atrakcji. Najpierw w sali gimnastycznej dzieci miały okazję bawić się na „placu zabaw". Kolejnym punktem programu było odszukiwanie przez maluchy wskazówek do zabawy w podchody i zwiedzanie szkoły w celu poszukiwania skarbu. Dzieci wzięły udział w eksperymentach w gabinecie przyrodniczym. Bardzo ciekawe były zabawy językiem angielskim z wykorzystaniem tablicy interaktywnej oraz skrócona lekcja historii w gabinecie historycznym. Goście mieli okazję wysłuchać utworów granych na flażoletach przez uczniów z koła flażoletowego, a także samodzielnie zagrali na instrumentach perkusyjnych. Przyszłoroczni uczniowie obejrzeli gabinety lekcyjne, grę w szachy uczniów klas trzecich oraz warsztaty plastyczne w klasie IIc prowadzone przez pana Bohdana Kilińskiego. Wielką atrakcją była bajka pt.,, Kopciuszek” przygotowana przez uczniów klasy Va. Przygotowane były także prezentacje multimedialne dla rodziców i dzieci. W świetlicy szkolnej dzieci mogły z pomocą nauczycieli zrobić serduszka. Na końcu odszukały  skarb - lukrowane serca i pamiątkowe długopisy. Imprezę uświetnił pokaz tańca towarzyskiego i sportowego wykonany przez uczniów klasy IIIa i IIId. Na zakończenie uczniowie klasy IIb i szkolnego koła szachowego zaprezentowali pokaz „Żywych szachów”. Autor: Izabela Pawełczak

WALENTYNKOWE ZABAWY - DZIEŃ OTWARTY

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 6 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.