Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

FILCOWE STWORKI - POTWORKI

Dodano dnia: 16.02.2015

Dla uczniów, którzy uczestniczą w zajęciach świetlicowych szycia z filcu: „Filcowy zawrót głowy” zorganizowany został konkurs pod hasłem: „Filcowe stworki-potworki”. Konkurs miał na celu wyrabianie w uczniach inwencji twórczej i pomysłowości. Uczeń sam projektował maskotkę, wykonywał szablon, a potem szył całą zabawkę. Dzieci popisały się ogromną wyobraźnią, a prace okazały się bardzo ciekawe i oryginalne. Najciekawszą maskotkę wykonał Konrad Sarnecki z klasy IIc.

Gratulujemy!!!!
Dorota Kuligowska
 


Autor: Izabela Pawełczak

FILCOWE STWORKI - POTWORKI

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 7 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.