ZAJĘCIA TANECZNE

Dodano dnia: 03.03.2015

27.02.2015 uczennice klas drugich w składzie: Natalia i Nikola Dudek, Nikola Traczyk, Paulina Zatorska z II B, Nikolina Sosna z II C, Maja Majkowska, Amelia Królik, Wiktoria Szałachowska z II D uczestniczyły w zajęciach tanecznych w Elbląskim Centrum Tańca Promyk, które prowadziła pani instruktor tańca. Na początku zajęć dziewczyny zaprezentowały układ taneczny, który przedstawiały na festiwalu tańca w SP6. Następnie pani instruktor nauczyła nas kroków oraz krótkiego układu tanecznego samby brazylijskiej. Na zakończenie zajęć mogłyśmy potańczyć przy skocznych rytmach oraz nauczyć się nowych układów choreograficznych, które bardzo nam się spodobały.Zajęcia były nagrodą główną zdobytą podczas konkursu tańca w SP6.

Edyta Sierżęga

ZAJĘCIA TANECZNE