Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA TANECZNE

Dodano dnia: 03.03.2015

27.02.2015 uczennice klas drugich w składzie: Natalia i Nikola Dudek, Nikola Traczyk, Paulina Zatorska z II B, Nikolina Sosna z II C, Maja Majkowska, Amelia Królik, Wiktoria Szałachowska z II D uczestniczyły w zajęciach tanecznych w Elbląskim Centrum Tańca Promyk, które prowadziła pani instruktor tańca. Na początku zajęć dziewczyny zaprezentowały układ taneczny, który przedstawiały na festiwalu tańca w SP6. Następnie pani instruktor nauczyła nas kroków oraz krótkiego układu tanecznego samby brazylijskiej. Na zakończenie zajęć mogłyśmy potańczyć przy skocznych rytmach oraz nauczyć się nowych układów choreograficznych, które bardzo nam się spodobały.Zajęcia były nagrodą główną zdobytą podczas konkursu tańca w SP6.

Edyta Sierżęga


Autor: Izabela Pawełczak

ZAJĘCIA TANECZNE

Licznik odwiedzin
2 0 8 6 1 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.