Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ DZIEWCZYNEK NA ŚWIETLICY

Dodano dnia: 06.03.2015

W świetlicy przez cały tydzień hucznie obchodziliśmy Dzień Kobiet. W poniedziałek odbył się konkurs na „Super Dziewczynę” który zdobyła Ola Cyga, we wtorek poznały historię Dnia Kobiet, w środę dzieci projektowały okolicznościowe kartki, w czwartek dzieci wzięły udział w nietypowym konkursie tanecznym z balonami i gazetami, w piątek w trakcie podsumowania tygodnia zabawy, dzieci zostały podzielone na dwie grupy. Chłopcy przygotowywali piękne medale „Dziewczyna na medal”, natomiast grupa dziewczynek uczyła się układu choreograficznego do menueta, cha-cha, hip-hop, tańca góralskiego, na zakończenie chłopcy obdarowali dziewczynki medalami dziewczynki odwdzięczyły się pokazem tanecznym. Było dużo uśmiechów i składania życzeń. Zajęcia zorganizowały i przeprowadziły Wioletta Szulaczuk, Ilona Król, Edyta Sierżęga. Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ DZIEWCZYNEK 2015

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 7 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.