Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYNIKI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO

Dodano dnia: 17.03.2015
W tym roku szkolnym etap wojewódzki przedmiotowego konkursu z przyrody odbył się 11. lutego w szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu. Siedmioro uczniów z naszej szkoły, zakwalifikowanych do tego etapu, po wylosowaniu numeru stolika, zmagało się z zadaniami. Przyroda, to bardzo rozległa nauka obejmująca biologię, geografię, fizykę, chemię, ekologię i ochronę przyrody. Trudno jest kilkunastoleniemu człowiekowi ogarnąć ten ogrom wiedzy i posiąść ponadprzeciętne umiejętności. Nasza reprezentacja dobrze sobie poradziła na konkursie. Wprawdzie nie udało się nikomu z naszych osiągnąć tytuł laureata, ale... cała siódemka została finalistami! 
Mamy w SP-1 "Siedmiu Wspaniałych" z przyrody! 
Są to uczniowie:
z klasy 6a - Karolina Lubiszewska i Bartosz Kończak,
z klasy 6d - Sara Breś, Zofia Górecka, Weronika Lewandowska, Weronika Szafrańska i Agnieszka Wawro.
 
Uczniów przygotowała p. Małgorzata Światkowska.


Autor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 3 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.