Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BAŻANTARNIA - FOTOGRAFICZNE ŁOWY

Dodano dnia: 17.03.2015

W poniedziałek 16 marca grupa uczniów z 6d - członkowie koła przyrodniczo-ekologicznego, wybrała się z p. Małgorzatą Światkowską do Bażantarni na fotograficzne łowy. Dzieci biorą udział w dwóch konkursach: wojewódzkim konkursie fotograficznym "Rzeki Warmii i Mazur" oraz miejskim konkursie fotograficznym organizowanym przez SP-4 "Magiczne miejsca mojej Małej Ojczyzny". Pogoda była przepiękna, ciepła, igrające między drzewami promienie słońca pozwalały wykonać ciekawe zdjęcia. Dzieci zauważyły pierwsze oznaki budzącej się do życia przyrody. Z zacięciem fotografowały nieśmiało rozwijające się przylaszczki, mieniące się różem i fioletem miodunki, pierwsze źdźbła jasnozielonej trawy i wyrastające z darni mchu łodyżki z zarodniami. Zgodnie z powiedzeniem "im głębiej w las, tym więcej drzew", w miarę upływu czasu obcowania z przyrodą, uczniowie byli bardziej zachłanni na wykonanie interesujących zdjęć. W pewnym momencie na Diabelskim Kamieniu w Srebrnym Potoku pojawiły się 3 czarcie istoty, a wkrótce potem p. Światkowska lewitowała. Widok anielskiego krajobrazu naszej przecudnej Bażantarni wprawił wszystkich w dobre humory. Autor: Anna Radkiewicz

BAŻANTARNIA - FOTOGRAFICZNE ŁOWY

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 2 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.