Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

HISTORIA ELBLĄSKIEGO ZAMKU

Dodano dnia: 19.03.2015

W środę  18 marca 2015 roku dzieci z klasy III a z wychowawcą Urszulą Bazylczyk wybrały się do  Muzeum Archeologiczno - Historycznego w Elblągu. To był piękny, słoneczny dzień, wymarzona pogoda na wiosenny spacer po Starym Mieście. Oglądaliśmy kamienice, Bramę Targową, kościół św. Mikołaja oraz Ratusz Staromiejski. Przypomnieliśmy sobie też ciekawe legendy związane z naszym miastem.  Zakończeniem  tego dnia był udział w ciekawych zajęciach pod hasłem ,,Historia Elbląskiego zamku". Autor: Izabela Pawełczak

HISTORIA ELBLĄSKIEGO ZAMKU

Licznik odwiedzin
2 0 0 0 7 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.