ELBLĄG - MOJE MIASTO

Dodano dnia: 19.03.2015

19 marca klasy młodsze w ramach realizacji tematyki dotyczącej edukacji regionalnej wzięły udział w różnych konkursach. Klasy pierwsze przygotowały kolorowe, piękne plakaty na konkurs plastyczny pt.,, Elbląg – moje miasto”. Klasy drugie przygotowały prezentacje naszego miasta. Były to przedstawienia i inscenizacje elbląskich legend, pokaz multimedialny czyli wirtualny spacer po Elblągu oraz montaż słowno – muzyczny o naszym mieście. Klasy trzecie musiały wykazać się wiedzą na temat historii naszego miasta oraz znajomością elbląskich legend podczas konkursu zorganizowanego przez szkolną bibliotekę. Dziś przygotowały ciekawe prezentacje ulic znajdujących się w pobliżu naszej szkoły: ul. Kajki, ul. Donimirskich, ul. Daszyńskiego oraz ul. Fałata.

ELBLĄG MOJE MIASTO 2015