Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ELBLĄG - MOJE MIASTO

Dodano dnia: 19.03.2015

19 marca klasy młodsze w ramach realizacji tematyki dotyczącej edukacji regionalnej wzięły udział w różnych konkursach. Klasy pierwsze przygotowały kolorowe, piękne plakaty na konkurs plastyczny pt.,, Elbląg – moje miasto”. Klasy drugie przygotowały prezentacje naszego miasta. Były to przedstawienia i inscenizacje elbląskich legend, pokaz multimedialny czyli wirtualny spacer po Elblągu oraz montaż słowno – muzyczny o naszym mieście. Klasy trzecie musiały wykazać się wiedzą na temat historii naszego miasta oraz znajomością elbląskich legend podczas konkursu zorganizowanego przez szkolną bibliotekę. Dziś przygotowały ciekawe prezentacje ulic znajdujących się w pobliżu naszej szkoły: ul. Kajki, ul. Donimirskich, ul. Daszyńskiego oraz ul. Fałata.Autor: Izabela Pawełczak

ELBLĄG MOJE MIASTO 2015

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 1 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.