Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA ROWEROWA PO ŻUŁAWACH

Dodano dnia: 23.03.2015

W piątek 20 marca odbyła się wycieczka rowerowa po Żuławach. Zaraz po obserwacji zaćmienia Słońca wyruszyliśmy w kierunku Nowakowa. Pogoda nam dopisywała, humory też. Jedynie co poniektórym zabrakło kondycji! Po godzinie jazdy, kilku chłopców z klas szóstych, musiało zejść z rowerów, bo bolały ich nogi od pedałowania a pupy od podskoków na płytowych drogach. W ciągu kilkugodzinnej wycieczki, parę razy prowadzili rowery, odpoczywając od intensywnego wysiłku. Przyznali się, iż codziennie wiele godzin spędzają przy ekranach komputerów grając w gry. Cieszymy się, że chłopcy wsiedli na rowery i tym samym zadbali o swoje zdrowie. 

Podczas dłuższego odpoczynku nad Kanałem Jagiellońskim Piotrek próbował łowić ryby. Niektórzy byli głodni i z nadzieją patrzyli na spławik. Niestety, jeśli chodzi o ryby, to obeszliśmy się smakiem. Towarzystwo nakarmił Kamil, a właściwie jego mama, która przygotowała kanapki z nutellą. Kamil miał skrojony chyba cały chleb! Gdy posililiśmy się, wyruszyliśmy dalej. Przejechaliśmy przez most pontonowy w Nowakowie i cało, i zdrowo dojechaliśmy do naszych domów. Niestety, z powodu całego zamieszania z zaćmieniem, zapomnieliśmy o aparacie fotograficznym, aby uwiecznić naszą wyprawę rowerową na fotkach.
Idzie wiosna, więc częściej będziemy mieli przyjemność z ruchu na świeżym powietrzu!
 
Małgorzata Światkowska i Bogusława Totczyk


Autor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
2 0 0 2 8 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.