Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

OD CZASÓW DAWNYCH PO NOWOCZESNOŚĆ

Dodano dnia: 24.03.2015
W piątek 20 marca klasa IIa miała możliwość poznania historii oświetlenia. Dzieci uczestniczyły w lekcji muzealnej "Od łuczywa do żarówki". Obejrzały ciekawe esponaty i prezentację. Próbowały wykrzesać ogień za pomocą krzesiwa. Następnie obejrzały ciekawą wystawę dotyczącą histrii mieszkańców naszego miasta. Na koniec przeniosły się w świat nowoczesnej technologii. Uczestniczyły w zajęciach z zakresu robotyki, które odbyły się w Elbląskim Parku Technologicznym na Modrzewinie. Samodzielnie budowały nowoczesne roboty z klocków LEGO.  Wycieczka była bardzo udana i pouczająca.


Autor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
2 0 0 0 9 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.