Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WĘGIERSCY PRZYJACIELE Z SALKI

Dodano dnia: 29.03.2015

Jak doszło do tego, że Węgrzy w 1577 roku bronili naszego miasta przed gdańszczanami? Na to i wiele innych pytań z historii stosunków polsko- węgierskich, uczniowie naszej szkoły mogli znaleźć odpowiedź na lekcji, którą poprowadził 27.03.15 p. Wojciech Paczkowski, nauczyciel historii. Lekcja odbyła się z okazji kolejnej wizyty nauczycieli z zaprzyjaźnionego  rejonu Salka, leżącego na Słowacji, zamieszkiwanego przez mniejszość węgierską. Przy okazji goście dostali w prezencie kartki świąteczne, wykonane przez naszych uczniów.Autor: Anna Radkiewicz

WĘGIERSCY PRZYJACIELE Z SALKI

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 4 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.