WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dodano dnia: 07.05.2015
Klasy IV a i IV c w dniach 27-30 kwietnia były na wycieczce w stolicy. Trzy dni uczniowie zwiedzali Warszawę: Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, Wilanów, Łazienki, stadion narodowy, Kościół św. Anny, Pałac Prezydencki, ambasady, Sejm i Senat, teren dawnego getta żydowskiego, Pawiak, przejazd nową nitką metra, znane pomniki Warszawy - Grób Nieznanego Żołnierza, Syrenki, pomnik Małego Powstańca,  Bohaterów Getta,  Chopina, Józefa Piłsudskiego,  szewca Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika. Po trudach zwiedzania wieczorami dzieci relaksowały się bawiąc w różne gry sportowe. Czwarty dzień wycieczki zajęła wizyta w Centrum Nauki Kopernik.

Irena Skibiak, Justyna Morawska i Anna Zagrodnik

WARSZAWA 2015