Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO WARSZAWY

Dodano dnia: 07.05.2015
Klasy IV a i IV c w dniach 27-30 kwietnia były na wycieczce w stolicy. Trzy dni uczniowie zwiedzali Warszawę: Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, Wilanów, Łazienki, stadion narodowy, Kościół św. Anny, Pałac Prezydencki, ambasady, Sejm i Senat, teren dawnego getta żydowskiego, Pawiak, przejazd nową nitką metra, znane pomniki Warszawy - Grób Nieznanego Żołnierza, Syrenki, pomnik Małego Powstańca,  Bohaterów Getta,  Chopina, Józefa Piłsudskiego,  szewca Jana Kilińskiego, Mikołaja Kopernika. Po trudach zwiedzania wieczorami dzieci relaksowały się bawiąc w różne gry sportowe. Czwarty dzień wycieczki zajęła wizyta w Centrum Nauki Kopernik.
 
Irena Skibiak, Justyna Morawska i Anna Zagrodnik
 


Autor: Anna Radkiewicz

WARSZAWA 2015

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 3 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.