Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

CENTRUM NAUKI EXPERYMENT

Dodano dnia: 10.05.2015

Dnia 8.05.15 uczniowie klasy Ia i Ib wraz z opiekunami byli na wycieczce w „CENTRUM NAUKI EXPERYMENT” w Gdyni. Dzieci na tej interaktywnej wystawie uczyły się nie z książek, lecz poprzez zabawę. Pobudzały swoją ciekawość i wyzwalały kreatywność. W „HYDROŚWIECIE” poznały tajemnice wodnego świata – budując tamy, zapory, tworząc wiry. Z zagadnieniami przyrodniczymi spotkały się w „DRZEWIE ŻYCIA”. W sekcji „AKCJA CZŁOWIEK” zajrzały do środka ludzkiego ciała, a niektórzy przeprowadzili nawet operację! Wczuły się w rolę osoby niepełnosprawnej, próbując poruszać się na wózku inwalidzkim natrafiając na różne urbanistyczne utrudnienia. Wielkie wrażenie wywoływało także pozorowane trzęsienie ziemi. Uginające się bagno pod nogami również robiło duże wrażenie. Dzieci bawiły się świetnie i pełne wrażeń wróciły do domu.

Agnieszka Flakowska i Beata CiołekAutor: Izabela Pawełczak

GDYNIA

Licznik odwiedzin
2 1 3 8 5 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.