Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

PRZEBOJE PANA OSKARA

Dodano dnia: 22.05.2015

21 maja uczniowie klas 0-III uczestniczyli w audycji muzycznej przygotowanej przez Agencję Artystyczną MAT z Olsztyna pt. ,, Przeboje Pana Oskara”. Była to opowieść o Oskarze Kolbergu. Dzieci podczas prezentacji muzycznych zapoznały się z polskimi tańcami oraz instrumentami ludowymi. Był to już ostatni program muzyczny w tym roku szkolnym. Wszystkie audycje, w których dzieci brały udział były próbą rozmiłowania w muzyce oraz pogłębieniem wyobraźni i wrażliwości na piękno. Będziemy kontynuować taką formę umuzykalnienia i uaktywnienia dzieci w przyszłym roku szkolnym, gdyż 

,, Muzyka porusza dusze i nadaje im rytm”. ( Teofrast, ok. 372- 287 p.n.e.)
 
                                                                                                         Ewa Czarnecka
 


Autor: Izabela Pawełczak

PRZEBOJE PANA OSKARA

Licznik odwiedzin
2 0 1 3 7 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.