Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KONKURS PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ

Dodano dnia: 25.05.2015

W piątek 22 maja 2015 w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu odbył się konkurs piosenki żołnierskiej pt. „Artystyczne manewry”. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni i tożsamości narodowej młodego pokolenia, patriotyczne zainspirowanie dzieci oraz popularyzowanie symboli narodowych. Naszą świetlicę w kategorii klas I-III reprezentowała WIKTORIA KRÓL uczennica klasy I a, która piosenką „Dnia pierwszego września” wywalczyła II miejsce! Serdecznie gratulujemy!!! Dziewczynkę do konkursu przygotowały panie: Edyta Sierżęga i Ilona Król.Autor: Izabela Pawełczak

KONKURS PIOSENKI ŻOŁNIERSKIEJ

Licznik odwiedzin
2 1 4 0 9 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.