Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ROWEROWY TOR PRZESZKÓD

Dodano dnia: 25.05.2015

W piątek, 22 maja chętni uczniowie wzięli udział w próbnych przejazdach rowerowym torem przeszkód. Tor typowy dla zdających na kartę rowerową czwartoklasistów okazał się niezwykle trudny dla starszych uczniów. Przejazdy budziły wiele emocji. Okazało się, iż wielu rowerzystów musi poprawić swe umiejętności pokonywania różnych przeszkód, aby bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym. Na czas pokonywania toru przeszkód uczniowie otrzymali, zakupione przez szkołę, kaski ochronne. Dzieci chętnie założyły nowe, "twarzowe" nakrycia, które dopasowały sobie do głów regulacyjnymi pokrętłami w kaskach. Po zajęciach, kaski wróciły do pudła, w oczekiwaniu na najbliższy rajd rowerowy.

 

Bogusława Totczyk i Małgorzata Światkowska


Autor: Anna Radkiewicz

ROWEROWY TOR PRZESZKÓD

Licznik odwiedzin
2 1 4 0 8 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.