Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYŚWIETLICOWY FESTIWAL PIOSENKI

Dodano dnia: 28.05.2015

25 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Elblągu odbył się międzyświetlicowy festiwal piosenki. Celem konkursu było rozśpiewanie oraz integrowanie dzieci z elbląskich świetlic. Przedmiotem konkursu były piosenki wykonywane w języku angielskim. Naszą świetlicę reprezentowała grupa składająca się z uczniów klas trzecich: Aleksandra Gajewska i Oliwia Szafrańska z klasy III d oraz Wojtek Stojek i Jakub Szwarc z klasy III a. Zespół zaśpiewał piosenkę „In the jungle”, którą wywalczył zaszczytne I miejsce! Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz gry dla całej świetlicy. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom!!! Stroje zostały przygotowane przez p. Ilonę Król.

 
Edyta Sierżęga


Autor: Izabela Pawełczak

MIĘDZYŚWIETLICOWY FESTIWAL PIOSENKI

Licznik odwiedzin
2 0 1 3 8 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.