MIĘDZYŚWIETLICOWY FESTIWAL PIOSENKI

Dodano dnia: 28.05.2015

25 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Elblągu odbył się międzyświetlicowy festiwal piosenki. Celem konkursu było rozśpiewanie oraz integrowanie dzieci z elbląskich świetlic. Przedmiotem konkursu były piosenki wykonywane w języku angielskim. Naszą świetlicę reprezentowała grupa składająca się z uczniów klas trzecich: Aleksandra Gajewska i Oliwia Szafrańska z klasy III d oraz Wojtek Stojek i Jakub Szwarc z klasy III a. Zespół zaśpiewał piosenkę „In the jungle”, którą wywalczył zaszczytne I miejsce! Uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe oraz gry dla całej świetlicy. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom!!! Stroje zostały przygotowane przez p. Ilonę Król.

Edyta Sierżęga

MIĘDZYŚWIETLICOWY FESTIWAL PIOSENKI