Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BEZPIECZNE LATO NAD WODĄ 2015

Dodano dnia: 29.05.2015
 W  ramach realizacji wspólnej misji jaką jest propagowanie bezpiecznego  wypoczynku wśród dzieci i młodzieży, dnia 26 maja 2015 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie „Bezpieczne lato nad wodą”. Uczniowie klas  I – VI   uczestniczyli w pogadankach prowadzonych przez pana Marcina Trudnowskiego z „Grupy Wodnej” - pedagoga i instruktora ratownictwa WOPR. Zapoznali się z zasadami bezpiecznej kąpieli w akwenach, reagowania w sytuacji bezpośredniego zagrożenia, umiejętnego  korzystania  ze sprzętu pływającego. Mieli okazję założyć kamizelki ratunkowe i  asekuracyjne, uczyli się udzielać w bezpieczny sposób pomocy osobie, która wypadła z łodzi. Uczestnicy akcji edukacyjnej otrzymali  pisemne certyfikaty. Wszystkim uczniom życzymy bezpiecznego i beztroskiego wypoczynku podczas wakacji.
 
Pedagog szkolny - Katarzyna Janiszewska-Mizerska


Autor: Anna Radkiewicz

BEZPIECZNE LATO NAD WODĄ 2015

Licznik odwiedzin
1 7 5 7 7 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.