Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ DZIECKA W UM

Dodano dnia: 01.06.2015

W poniedziałek 01.06.2015r uczniowie klasy IF zostali zaproszeni do Urzędu Miasta na Festyn z okazji Dnia Dziecka. Uroczyście zostały przywitane przez pana Prezydenta Witolda Wróblewskiego, a potem zwiedziły gmach urzędu oraz miały możliwość usiąść w fotelach Rady Miasta.  Po zwiedzaniu budynku wraz z uczniami innych szkół bawiły się na dziedzińcu Urzędu Miasta. Chętnie korzystały z malowania twarzy, czesania, nauki pierwszej pomocy. Robiły korale, zaglądały do pojazdów straży pożarnej, straży miejskiej i wojska oraz chętnie tańczyły razem z zespołem tanecznym DESTINATION.

Uczniowie serdecznie dziękują za zaproszenie i słodkie upominki.
 
Edyta Leśnikowska
 


Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ DZIECKA W UM

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 9 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.