Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ DZIECKA KLAS I - III

Dodano dnia: 02.06.2015

02 czerwca 2015 r. na terenie Szkoły Podstawowej nr1 odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany dla najmłodszych uczniów z klas I – III. W dużej sali gimnastycznej zorganizowano zabawę taneczną z niespotykanymi konkursami, którą przygotowała Agencja Artystyczna ,, Magic Show”. W hali sportowej odbyły się wyścigi rzędów na wesoło, którym towarzyszyły duże emocje. W programie festynu były też swobodne zabawy na placu zabaw i boisku szkolnym. Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt malowania dziecięcych  twarzy oraz zdobienie płyt chodnikowych oryginalnymi rysunkami przy użyciu kolorowej kredy. Były jeszcze słodkie niespodzianki – cukierki, lizaki i pyszne lody na patyku. Nasze dzieci świetnie się bawiły. Szkoda, że Dzień Dziecka jest tylko raz w roku!

 
Ewa Czarnecka


Autor: Izabela Pawełczak

DZIEŃ DZIECKA 2015

Licznik odwiedzin
2 0 1 1 0 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.