CZYTAMY RAZEM

Dodano dnia: 12.06.2015

W dniu 11.06.2015 roku dzieci z naszej świetlicy uczestniczyły w Międzyświetlicowym Spotkaniu Pod Hasłem: Czytamy Razem, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 19 w Elblągu.Dzieci pięknie czytały bardzo różne fragmenty prozy bądź poezji, przeważała tematyka dotycząca zwierząt, przyjaźni, relacji w grupie rówieśniczej. Spotkanie to rozbudziło wrażliwość na piękno słowa, wdrożyło do uważnego słuchania, przybliżyło literaturę dziecięcą oraz spowodowało integrację dzieci z różnych świetlic. Naszą świetlicę reprezentowali chłopcy z klasy IIId Konrad Żyhałko i Alex Asenhajmer prezentując w bardzo wesoły, zabawowy sposób wiersz J.K.Siwka „Straż Pożarna”. Spotkanie zakończyło się wręczeniem dyplomów i upominków oraz słodkim poczęstunkiem.

Wioletta Szulaczuk

CZYTAMY RAZEM