KONKURS PLASTYCZNY - ROZSTRZYGNIĘCIE

Dodano dnia: 13.06.2015

09.06.2015 nastąpiło rozstrzygniecie konkursu plastycznego organizowanego przez Klub Garnizonowy i Stowarzyszenie Historyczno - Poszukiwawcze "Denar" w Elblągu. Konkurs związany był z 70 rocznicą zakończenia II wojny światowej. W pięknym wnętrzu sali bankietowej Klubu można było podziwiać wystawę prac nagrodzonych w konkursie, organizatorzy przywitali zebranych, a następnie laureaci otrzymali nagrody. Z wielką radością chcę poinformowac, że trzy pierwsze miejsca  w kategorii klas starszych szkoły podstawowej zdobyły prace uczniów naszej szkoły - I nagroda Wiktoria Lenarczyk, II nagroda Agata Grochowska, III nagroda Kuba Leszczyński.

Serdecznie gratulujemy!

KONKURS PLASTYCZNY - ROZSTRZYGNIĘCIE