Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KONKURS PLASTYCZNY - ROZSTRZYGNIĘCIE

Dodano dnia: 13.06.2015

09.06.2015 nastąpiło rozstrzygniecie konkursu plastycznego organizowanego przez Klub Garnizonowy i Stowarzyszenie Historyczno - Poszukiwawcze "Denar" w Elblągu. Konkurs związany był z 70 rocznicą zakończenia II wojny światowej. W pięknym wnętrzu sali bankietowej Klubu można było podziwiać wystawę prac nagrodzonych w konkursie, organizatorzy przywitali zebranych, a następnie laureaci otrzymali nagrody. Z wielką radością chcę poinformowac, że trzy pierwsze miejsca  w kategorii klas starszych szkoły podstawowej zdobyły prace uczniów naszej szkoły - I nagroda Wiktoria Lenarczyk, II nagroda Agata Grochowska, III nagroda Kuba Leszczyński.

Serdecznie gratulujemy!Autor: Anna Radkiewicz

KONKURS PLASTYCZNY - ROZSTRZYGNIĘCIE

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 1 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.