Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

GALA LAUREATÓW

Dodano dnia: 16.06.2015

Uczniowie odliczają już dni do wakacji, a najzdolniejsi z nich zbierają laury za cały rok ciężkiej pracy. Tak było w poniedziałek 15 czerwca 2015r na gali w Teatrze im. Sewruka, gdzie nagrody otrzymali laureaci i finaliści konkursów i olimpiad przedmiotowych.

W gali uczestniczyli przedstawiciele wszystkich elbląskich placówek oświatowych. Wśród nich dyrektorzy, nauczyciele i przede wszystkim najzdolniejsi uczniowie - laureaci i finaliści konkursów i olimpiad przedmiotowych organizowanych przez warmińsko-mazurskiego kuratora oświaty.
     Podczas uroczystości przedstawione zostały osiągnięcia wszystkich elbląskich placówek oświatowych, a laureaci i finaliści konkursów i olimpiad przedmiotowych otrzymali nagrody i dyplomy. 
Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszych zdolnych i pracowitych uczniów, którzy dzięki swojej wytrwałości, pasji i zaangażowaniu osiągnęli tytuły laureata z  języka polskiego WERONIKA LEWANDOWSKA, z języka angielskiego SARA BREŚ, AGATA FALKOWSKA, KAROLINA LUBISZEWSKA, z matematyki JAKUB NIENADOWSKI. Jesteśmy z Nich bardzo dumni, a zarazem szczęśliwi, że w naszej pracy pedagogicznej spotykamy takich uczniów jak Oni.
Dużą satysfakcję sprawili nam także nasi absolwenci, którzy reprezentowali już inne szkoły, ale czym skorupka za młodu nasiąknie... byli to między innymi - Kacper Lubiszewski, Łukasz Kreft, Michał Flakowski, Agnieszka Dąbkowska, Marta Komorowska, Klaudia Skubiszewska i wielu innych. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
     Prezydent podziękował nauczycielom za trud włożony w uzyskanie przez uczniów wysokich wyników w nauce oraz pogratulował najzdolniejszym elblążanom naukowych i sportowych osiągnięć, życząc im wspaniałych, udanych wakacji.


Autor: Anna Radkiewicz

GALA LAUREATÓW

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.