Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

PODSUMOWANIE KONKURSU LAS WOKÓŁ NAS

Dodano dnia: 18.06.2015

17 czerwca dwóch naszych uczniów: Olaf Skoczylas z klasy 5d oraz Kajetan Zalewski z 4a otrzymali nagrody książkowe w międzyszkolnym konkursie multimedialno-przyrodniczym "Las wokół nas", organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 16 w Elblągu. Nasi chłopcy znaleźli się wśród 6 laureatów wyłonionych z 30 uczestników konkursu. Na podsumowaniu, które odbyło się w szkole organizatora, Kajtek i Olaf pięknie zaprezentowali swoje prace. Kajtek otrzymał szczególne wyróżnienie za zastosowanie w swej prezentacji szerokiej gamy technik komputerowych. Organizatorka konkursu - nauczycielka informatyki nie mogła wyjść z podziwu, że uczeń klasy czwartej zna i potrafi zastosować tyle różnych trików informatycznych. Natomiast Olaf, został wyróżniony za profesjonalne i wyczerpujące przedstawienie tematu. Obaj chłopcy przygotowali swe prace konkursowe na temat "Długość życia drzewa". Uczniów zmobilizowały do wzięcia udziału w konkursie oraz sprawdziły przygotowane prezentacje panie przyrodniczki, Halina Wojciechowicz i Małgorzata Światkowska.

Małgorzata Światkowska


Autor: Anna Radkiewicz

PODSUMOWANIE KONKURSU LAS WOKÓŁ NAS

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 0 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.