Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZIELONA SZKOŁA 2015

Dodano dnia: 16.09.2015

   Już 1 września szóstoklasiści wyruszyli na wycieczkę w Góry Stołowe. W trakcie zielonej szkoły wybrali się  do Parku Narodowego Gór Stołowych, gdzie przeszli przez rezerwat Błędne Skały - malowniczy labirynt, pełen szczelin i zaułków, powstały w wyniku procesów wietrzeniowych i erozyjnych. Zdobyli także Szczeliniec Wielki, ze szczytu którego podziwiali panoramę Ziemi Kłodzkiej.
   Zwiedzili   Kudowę  Zdrój - uzdrowisko z okazałą pijalnią i parkiem zdrojowym, pełnym rodzimych i egzotycznych gatunków roślin i zwierząt. Odwiedzili  też słynną Kaplicę Czaszek w Czermnej i ruszyli Szlakiem Ginących Zawodów, gdzie mogli poznać zajęcia ludzi, którymi już prawie nikt się dzisiaj nie para. Ogromne wrażenie sprawiło na nich Muzeum Zabawek, w którym podziwiali zabawki z czasów ich rodziców.
   Zwiedzali również bazylikę w Wambierzycach.
   Przez moment byli uczestnikami Międzynarodowych Festiwali Chopinowskich, zwiedzając dworek Chopina w Dusznikach Zdroju.
   ...Dodatkową atrakcją było zwiedzanie stolicy Czech – Pragi. To urokliwe miasto zrobiło ogromne wrażenie na wszystkich uczestnikach.
   Gdyby nie to, że w tym roku szkolnym kończą naszą „Jedynkę” wróciliby tam z pewnością za rok!!!Autor:

ZIELONA SZKOŁA 2015

Licznik odwiedzin
1 6 8 6 5 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.