Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WIZYTA WĘGIERSKIEJ MŁODZIEŻY W SP1

Dodano dnia: 16.09.2015

APEL ROCZNICOWY

   15.09.15 gościliśmy w naszej szkole grupę dzieci i młodzieży z zaprzyjaźnionej szkoły w słowackiej Salce. Goście, pochodzący z węgierskiej mniejszości na Słowacji, uczestniczyli w rocznicowym apelu zorganizowanym z okazji 76 rocznicy agresji Niemiec i ZSRR na Polskę. Ponieważ uczniowie szkoły w Salce pielęgnują groby polskich żołnierzy na tamtejszym cmentarzu, apel był wzbogacony o tematykę węgierskiej pomocy dla Polaków w czasie II wojny światowej.  Największą frajdą dla gości była możliwość przebrania się w mundury z epoki.Autor:

WIZYTA WĘGIERSKIEJ MŁODZIEŻY

Licznik odwiedzin
2 0 1 9 9 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.