Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

CZERWONE KAPTURKI Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA

Dodano dnia: 20.09.2015

 W ramach projektu „Lepszy start – edukacja kulturalna dzieci ze szkolnej świetlicy środowiskowej” z programu „Erasmus+” naszą szkołę odwiedziła grupa młodzieży ze Słowacji.  Z tej okazji klasa VI a wraz  z wychowawcą Anna Szawarą przygotowała inscenizację współczesnej wersji bajki „Czerwony Kapturek”. Na scenie pojawiły się Kapturki z różnych stron świata w charakterystycznych strojach. Przedstawienie obejrzały również dzieci z klas I a, I b, II b.  Tym razem widzowie trzymali kciuki za Wilka, który miał problem, jak poradzić sobie z czternastoma Czerwonymi Kapturkami.

 Autor: Izabela Pawełczak

CZERWONE KAPTURKI Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.