Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

JESIEŃ W ZAPOROWIE

Dodano dnia: 29.09.2015

Dnia 22.09.2015r.klasa II d i II f pojechały na wycieczkę do ciekawego miejsca – do Zaporowa. Spotkaliśmy się tam z panem Antonim  Czyżem. Pan leśniczy zapoznał nas z tablicą informacyjną mówiąc jak zachować się na terenie lasu .Pokazał leśną pasiekę .Potem wędrowaliśmy ścieżką przyrodniczo – leśną zlokalizowaną w okolicy Jeziora Pierzchalskiego, na trasie szlaku Kopernikowskiego, biegnącego wzdłuż rzeki Pasłęki. Na trasie ścieżki długości 2,5 km umieszczono szereg tablic informacyjnych oraz eksponatów o tematyce związanej z lasem, ochroną  przyrody  i ekologią. Jest to wymarzone miejsce dla pieszych i rowerowych wycieczek. Nasza wyprawa skończyła się ogniskiem przy którym piekliśmy kiełbaski, oraz wesołymi zabawami .


K.Krasowska E.Leśnikowska
 Autor: Izabela Pawełczak

JESIEŃ W ZAPOROWIE

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 2 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.