Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ŚWIETLICOWY DZIEŃ CHŁOPAKA

Dodano dnia: 05.10.2015

Dnia 30 września 2015 roku w świetlicy szkolnej obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Każdy uczestnik miał możliwość wzięcia udziału w  przygotowanych wcześniej zadaniach takich jak: taniec na gazecie, gorące krzesełka, śpiew ulubionej piosenki, rozwiązywanie zagadek, pokaz układu tanecznego do wybranej piosenki. Wszyscy chłopcy wykazali się mądrością, wytrzymałością, odwagą, sprawnością oraz talentem. Było dużo śmiechu oraz miłej, wspólnej zabawy. Na zakończenie każdy chłopiec otrzymał odznakę „CHŁOPAK NA MEDAL” przygotowaną wcześniej przez koleżanki ze świetlicy pod opieką pani Ilony Król. Dodatkowo był też poczęstunek zdrowymi ciastkami bez cukru z prażonym słonecznikiem, które zostały upieczone przez dziewczynki pod nadzorem pani Doroty Kuligowskiej.

Edyta SierżęgaAutor: Izabela Pawełczak

ŚWIETLICOWY DZIEŃ CHŁOPAKA 2015

Licznik odwiedzin
2 0 8 6 1 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.