Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WIZYTA FUNKCJONARIUSZEK ZE SM

Dodano dnia: 06.10.2015

6 października naszą szkołę odwiedziły strażniczki miejskie. Dzieci były zafascynowane obecnością funkcjonariuszy, a największą frajdę sprawiło im obejrzenie z bliska radiostacji krótkofalowej, kajdanek czy pałki wielofunkcyjnej typu Tonfa. Poznały także elementy ubioru służbowego strażnika i charakter jego pracy. Były to dla nich istotne obrazy i informacje, gdyż większość z nich nie widziała dotąd strażnika miejskiego.Omawiano również z dziećmi bezpieczne zachowania na drodze, kontakt z nieznajomym oraz co zrobić w danej sytuacji np. gdy się zgubimy w sklepie bądź na ulicy. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało odblask z numerem alarmowym straży miejskiej.Autor: Izabela Pawełczak

WIZYTA SM

Licznik odwiedzin
2 0 0 3 3 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.