Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

XV DZIEŃ PAPIESKI

Dodano dnia: 14.10.2015

13 października obchodziliśmy XV Dzień Papieski. Tego dnia gościliśmy w naszej szkole nauczycieli z Biblioteki Pedagogicznej, którzy przeprowadzili ciekawe zajęcia o naszym wielkim polskim papieżu.Dzieci wyszukiwały w Internecie miejsca papieskich pielgrzymek, za pomocą aplikacji internetowych obliczały ile kilometrów przebył Jan Paweł II w swoich podróżach, zaznaczały na mapie świata miejsca odwiedzane przez papieża Polaka. A pracując w grupach odkrywały, co to świętość. Były puzzle, śpiew, film i zabawa. Uczniowie uczcili pamięć Jana Pawła II poprzez aktywną pracę i zdobywanie nowych wiadomości.Autor: Izabela Pawełczak

JAN PAWEŁ II

Licznik odwiedzin
2 0 1 5 9 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.